ilustrační foto

Návštěva MŠ Radniční

V pondělí 12.3. navštívili naši školu předškoláci z MŠ Radniční. Prohlédli si školu, SH a tělocvičnu. V prvních třídách viděli, co vše už se jejich kamarádi od září naučili. Společně si vyrobili velikonoční drobnosti a zazpívali si. Příští týden na podobnou návštěvu dorazí předškoláci z MŠ U Školky. Doufáme, že se jim u nás bude líbit. Těšíme se na ně 3.dubna u zápisu do 1.tříd.

                                                                                                                               Ivana  Műllerová

Vloženo: 14.03.2018

ilustrační foto

Tak do toho šťouchni!!!

Děti se rády baví kreativní činností. Jednou z nich je stavba dominové dráhy. Kolik trpělivosti a představivosti je třeba! Nejlepší na tom všem je, jak fungují spolu, jako jeden tým. Jak je vidět, mají radost nejen při spuštění dominové dráhy, ale i při jejím stavění.

Druhé oddělení navštívilo městskou knihovnu a pro mnohé děti bylo vzrušující vidět tolik knih pohromadě. Na fotografiích je zřejmé, jak byly děti zaujaty. Doufejme, že tato krátká návštěva knihovny přiměje některé z nich stát se náruživými čtenářem.

Hrátky s dominem

Labyrint

Vloženo: 13.03.2018

ilustrační foto

Závody na sjezdovkách do sportovce školy 6. - 9. roč.

Další body do sportovce školy mohli žáci sportovních tříd II. stupně získat na závodech na tanvaldské sjezdovce. Úkolem bylo v co nejrychlejším čase projet připravenou slalomovou trať. Tímto se s letošní zimní sezónou loučíme. I přes ne úplně kvalitní sněhové podmínky jsme se na sjezdovkách, běžkách a bruslích pohybovali víc než dost. Děkujeme všem, kteří nám to umožnili. 

Vloženo: 13.03.2018

ilustrační foto

Návštěva 2. A a 4. A v Liberci u Hasičského záchranného sboru

Na den 8. 3. 2018 byly obě třídy pozvány do Liberce na stanici Hasičského záchranného sboru. Veronika Suttnerová a Jan Suttner dostali toto pozvání pro své třídy jako poděkování za to, že dělali figuranty při celostátní soutěži hasičských sborů v Liberci. Ráno pro nás přijel hasičský autobus a dodávka. V Liberci jsme se rozdělili do dvou skupin. Postupně nám hasiči převedli veškerou techniku, pustili nám znělky, kterými se svolávají, děti se dozvěděly spoustu zajímavostí o práci hasičů v terénu i o tom, co předchází tomu, než vyjedou. Měli jsme možnost navštívit i operační středisko, kde si děti vyzkoušely tísňové volání. Operátoři nám ukázali, co vše se musí udělat, kam zavolat, kolik lidí pracuje na určité události atp. Největším zážitkem pro děti byla jízda hasičským „pásákem“. Všem dětem se exkurze velice líbila a moc ochotným hasičům děkovaly.

„Bylo nádherný sedět v těch velkých autech, moc se mi tam líbilo.“  David Kubíček 2.A

„…Nakonec nám dovolili se projet pásákem. To byl životní zážitek. Ale nejlepší bylo, že jsem tam byla s přáteli.“  Karolína Elicerová 4.A

Vloženo: 13.03.2018

ilustrační foto

Akce na březen

 • 5. 3. Den s dopravní výchovou
 • 8. 3. Hasičská exkurze – Liberec, 2.A, 4.A
 • 12. 3. Návštěva MŠ Radniční
 • 12. 3. Provozní porada 14,00 – 15,00
 • 19. 3. Návštěva MŠ U Školky
 • 20. 3. Exkurze IQ Landia – 4.A,B
 • 21. 3. Školní kolo dopravní soutěže
 • 22. 3. Divadlo Jablonec – Pipi Dlouhá punčocha – 2.A,B, 3.A,B
 • 24. 3. Učitelák – Tanvald, turnaj pracovníků školství ve volejbalu
 • 26. 3. Velikonoční dílna
 • 27. 3. Společný den
 • 28. 3. Turnaj v přehazované
 • 29. 3. Velikonoční prázdniny
 • 30. 3. Velký pátek (státní svátek)
Vloženo: 08.03.2018

ilustrační foto

Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

Ve čtvrtek 22. 2. se nejúspěšnější žáci školního kola olympiády z anglického jazyka zúčastnili kola okresního. Reprezentovali nás Jakub Franek 7. A a Adam Kotus ze 6. A. Gratulujeme a přejeme jim další úspěchy.

Výsledková listina

Vloženo: 07.03.2018

ilustrační foto

Karneval ve školní družině a únorové hrátky

Masopust by se nám do prostor družiny nevešel, tak jsme letos opět zorganizovali jeho menší podobu - karneval. Děti přípravu nepodcenily a tak se třídy hemžily povedenými maskami a při soutěžích nebyla nouze o veselí, smích a někdy i trocha napětí jak vše dopadne.

Když nám počasí dovolí, rádi chodíme do přírody. Počasí v několika únorových dnech bylo jako malované a děti si je opravdu užily. A když nejdeme ven, věnujeme se různým činnostem ve třídách. Jak je vidět na jedné fotografii, činnosti dokáží pořádně vyčerpat.

Vloženo: 06.03.2018

ilustrační foto

PBT - průběžné výsledky po běhu na lyžích

Po sečtení všech bodů známe průběžné pořadí po posledním závodě na běžkách.

Průběžné pořadí MŠ - 1. tř. po běhu na lyžích

Průběžné pořadí ZŠ 2. - 5. tř. po běhu na lyžích

Vloženo: 26.02.2018

ilustrační foto

Provoz kluziště

Provoz kluziště v době jarních prázdnin od 24. 2.- do 4. 3. 2018

Otevřeno - 9:00 - 19:00 hod.

Půjčování bruslí- poplatek 10 Kč - 14.00 hod. - 18.00 hod.

Vloženo: 22.02.2018

ilustrační foto

Den s dopravní výchovou

Ve čtvrtek naši prvňáci a druháci měli celodenní projekt „ Den s dopravní výchovou.“ Zde se po dobu dopolední výuky a čtyř stanovišť učili, jak se mají správně chovat jako chodci, cyklisti, jak pomoci kamarádovi v nesnázích a nepodceňovat bezpečnost při jízdě v autě. Celým dnem děti provázeli kreslení kamarádi. Žáci se jim snažili za pomoci instruktorů z týmu silniční bezpečnosti poradit, jak se zachovat v určitých situacích. Děti se dozvěděly spoustu nových a cenných zkušeností, které budou moci využít v běžném životě.

Vloženo: 22.02.2018

 1 z 21 | Další - Nejstarší
Copyright © 2015 ZŠ Sportovní Tanvald