ilustrační foto

Z lockdownu na Everest

Za první týden sportovní výzvy "Z lockdownu na Everest" jsme zdolali 1458,9 km. Gratulace všem zúčastněným. Ještě nám mnoho kilometrů zbývá, tak pojďme do toho, ať ten náš vysněný vrchol pokoříme.

První týden!

Zdravím všechny strávníky!
V první řadě děkujeme za obrovský zájem, nečekali jsme to!!!
V našem společném týdenním snažení jsme urazili neuvěřitelnou vzdálenost 1458 km!!!!
V tuto chvilku jsme na naší virtuální cestě opustili nejen Českou republiku, ale přešli jsme téměř celé Polsko a po raketovém proběhnutí Kyjeva se nacházíme skoro v polovině území Ukrajiny. Konkrétně jsme ve městě Jahotyn (Яготин), které bylo v roce 1986 silně zasaženo radioaktivním spadem po nehodě v Černobylu. Narodil se zde třeba nejznámější fotbalista Ukrajiny Andriy Shevchenko.
Společně jsme nastoupali 10900 výškových metrů! Překonali jsme nejvyšší vrchol světa (měřený od úpatí po vrchol) Mauna Kea (Havajská sopka, jenž měří od mořského dna 10200 m).
O největší porci kilometrů se z řad žáků zasloužil Tomáš Pavlíček (115 km), na druhém děleném místě se tísní Bára Zemanová a Adam Kaktus (82 km). Z učitelského sboru a celkovým týdenním vítězem stává Tomáš Zítko se slušnou porcí 135 kilometrů. Uvidíme, jak obstojí při oblevě ☺.
Tabulku výsledků můžete vidět zde
Do cíle nám zbývá 6350 km! Dostaneme se v tomto týdnu do Kazachstánu (1442 km), rodiště známé filmové postavy "Borat"?

Děkujeme!
za skupinu tělocvikářů
Jarda Patočka

prohlášení o cookies, prohlášení o přístupnosti
Copyright © 2015-20 ZŠ Sportovní Tanvald

Logo LK
Logo OP VVV