ilustrační foto

Zasloužený výlet 1.A

Minulý týden jsme s 1.A utekli z parného Tanvaldu a na chvíli se schovali do podzemí. Vlakem jsme dojeli do stanice Jesenný, odtud pěšky do bozkovských dolomitových jeskyní. Po prohlídce jsme vyplenili obchůdek se suvenýry a zaskákali si na trampolíně Bublině v Bozkově. Moc jsme si po prvním roce práce ve škole výlet užili.

Vloženo: 24.06.2022

ilustrační foto

Čtenářské dílničky v 1.A

Konečně jsme se dočkali! Na konci první třídy zahajujeme čtenářské dílničky. Snad nás budou provázet několik dalších let. První dílničky jsme zahájili s panem Václavem Čtvrtkem a jeho knížkami o Rumcajsovi, Cipískovi a Mance. Četli jsme z knížky, povídali si o Rumcajsovi, vybarvovali podle textu a plnili čtenářské úkoly. Prohlíželi jsme si a vyprávěli o knížkách, které děti čtou doma a těšíme se na další dílničku, kde si děti budou z přinesených knížek číst.

Vloženo: 24.06.2022

ilustrační foto

Poděkování

Třída 3. A děkuje firmě TENEO, která nám zasponzorovala krásný školní výlet na Kost. Moc děkujme.

Vloženo: 24.06.2022

ilustrační foto

Výlet tříd 6. B,C

Ve čtvrtek 23. června jsme se za krásného počasí vydali na školní výlet do Liberce. Cílem byla zoo, kde jsme si prohlédli zvířátka, udělali si fotky a občerstvili se zmrzlinou. Výlet se i díky skvělému chování dětí vyvedl a my doufáme, že si ho všichni užili!

                                                                                                                              Alena Marková, Petra Stěhulová

Vloženo: 24.06.2022

ilustrační foto

3.A vyrazila na Štěpánku

V pořadí druhý školní výlet podnikli třeťáci na rozhlednu Štěpánka. Cestou se zastavili v lesoparku, kde si užili spoustu zábavy. A další prima zabavení je čekalo v areálu restaurace U Čápa viz fotogalerie. Moc si to užili.

Vloženo: 24.06.2022

ilustrační foto

Školní výlet 8. B

Ve čtvrtek byli osmáci na výletě v Liberci. Nejprve si všichni zahráli laser game, kde proti sobě bojovali vždy minimálně dva týmy. Potom jsme navštívili dominantu města Liberec - Libereckou radnici. Prohlédli jsme si obřadní síň a někteří si dokonce vyzkoušeli, jaké je to sedět v křesle, ve kterém kdysi seděl i císař František Josef I. nebo i Adolf Hitler. Na závěr jsme vystoupali na věž, ze které byl díky krásnému počasí nádherný výhled na další dominantu libereckého kraje - na Ještěd. Tam se budeme moci podívat někdy příště.

Vloženo: 24.06.2022

ilustrační foto

Slavnostní předávání vysvědčení deváťákům

Srdečně zveme žáky devátých ročníků a jejich rodiče, prarodiče na slavnostní předávání závěrečného vysvědčení. Proběhne ve velké zasedací síni Městského úřadu v Tanvaldě ve čtvrtek 30. 6. 2022 v 9:00 hodin.

Učitelé a vedení školy

Vloženo: 23.06.2022

ilustrační foto

Školní výlet 7. B

Loučení s letošním školním rokem pojala 7.B ve sportovním stylu. Kolektiv jsme rozšířili i o přátele školy a to některé rodiče, kteří se této výzvy nezalekli. První etapa byla vodácká. Z Malé Skály na raftech splavili řeku Jizeru až do Dolánek. Zde směnili pádla za řidítka a koloběžkově se navrátili podél toku zpět na Malou Skálu.
I přes dvě spršky se počasí vydařilo a všichni zúčastnění si  odměnu ve formě pizzy vybrali až v Tanvaldském Grandu.
Tímto všem moc děkuji Irena Balašová

Vloženo: 23.06.2022

ilustrační foto

Cyklotělák 6. A, 7. A

Na závěrečném cyklotělocviku jsme vyrazili o poznání dál než jen k lesíku, kde jsme dosud trénovali techniku jízdy na kole. Okusili jsme nový pumptrack a přes sedlo vyrazili nahoru pod Špičák na traily. Na první pěkné klopence jsme si ukázaly techniku jízdy na trailech, v klopenkách a další důležité rady k bezpečnému projetí trailů. A vyplatilo se, bez úrazu s novými zkušenostmi a dovednostmi jsme se vrátili zpět do školy. Pochvala všem "bajkerům".

Vloženo: 23.06.2022

ilustrační foto

Upozornění pro rodiče

Vážení rodiče,

upozorňujeme na fenomén dnešní doby, který je bohužel problémem ve většině školách. Moderní doba s sebou přináší  spoustu nových trendů, které se neslučují se školním řádem a fungováním žáků ve škole. Je to zvýšené užívání nikotinových sáčků, varování přicházejí z různých stran – od poskytovatelů primární prevence, lékařů i vyučujících, dále kouření elektronických cigaret. Ve škole budou žáci znovu poučeni, že je nepřípustné nosit do školy výrobky, které nezletilým zakazuje zákon (tabákové výrobky, alkohol, nikotin, návykové látky ad.) nebo též věci určené ke směně a obchodu. Zákonné zástupce prosíme o spolupráci, ze zkušenosti doporučujeme s dětmi o těchto tématech hlavně otevřeně mluvit (zákazy a zastrašování příliš nepomáhají). Rady v přiloženém letáku Vám mohou pomoci, jsou obecné a dají se vztáhnout na většinu ožehavých témat primární prevence. Děkujeme.

Vloženo: 22.06.2022

 1 z 35 | Další - Nejstarší
prohlášení o cookies, prohlášení o přístupnosti
Copyright © 2015-20 ZŠ Sportovní Tanvald

Logo LK
Logo OP VVV